BLM18KG331SN1D
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
BLM18KG331SN1D
Mfr.Part # : BLM18KG331SN1D
Manufacturer : Murata Electronics
Description : FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Stock : 126451
Product Category : Ferrite Beads and Chips
Current Rating (Max) : 1.7A
DC Resistance (DCR) (Max) : 80mOhm
Filter Type : Power Line
Impedance @ Frequency : 330 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C