ILHB1206ER121V
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ILHB1206ER121V
Mfr.Part # : ILHB1206ER121V
Manufacturer : Vishay / Dale
Description : FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Stock : 403078
Product Category : Ferrite Beads and Chips
Current Rating (Max) : 6A
DC Resistance (DCR) (Max) : 20mOhm
Impedance @ Frequency : 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C