AM80CR224
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AM80CR224
Mfr.Part # : AM80CR224
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 80 MHZ CRYSTAL FILTER
Stock : 35000
Product Category : Monolithic Crystals
Bandwidth : 9.6 kHz
Frequency - Center : 80 MHz
Impedance : 50 Ohms
Insertion Loss : 7dB
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -20°C ~ 85°C