AS220S12DCL-3W
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AS220S12DCL-3W
Mfr.Part # : AS220S12DCL-3W
Manufacturer : HenLv Power
Description : AC DC CONVERTER 12V 3W
Stock : 200
Product Category : AC DC Converters
Current - Output (Max) : 250mA
Efficiency : 68%
Product Status : Active
Voltage - Input : 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 : 12V