ATS1005-4DB-FD-T05
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ATS1005-4DB-FD-T05
Mfr.Part # : ATS1005-4DB-FD-T05
Manufacturer : Susumu
Description : HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR,
Stock : 455
Product Category : Attenuators
Attenuation Value : 4dB
Frequency Range : 0 Hz ~ 50 GHz
Impedance : 50 Ohms
Package / Case : 0402 (1005 Metric)
Power (Watts) : 100mW